Super Yuav Khoom Rau Tus Nqi Zoo 1/2′′-4′′ DN20-DN110 PVC Compact Yas Pob Valve PVC Nrog Kov
Kev Piav Qhia Luv:
Loj:
1/2in3/4in1in1 1/4in1 1/2in2in2 1/2in3in4in4in5in6in8in
Khoom siv:
YasRoj Hmab
Siab:
Nruab Nrab Siab8-16kgs
Cov qauv:
2in, Yas, Nruab Nrab Siab
Lub Sijhawm Ua Ntej:
Tus Nqi (Daim) 1 - 20 >20
Kwv yees lub sijhawm (hnub) 10 Yuav tsum tau sib tham
Kev Kho Kom Haum:
Lub logo tshwj xeeb (Min. Order: 2000 Daim)
Kev ntim khoom raws li qhov koj xav tau (Min. Order: 2000 Daim)
Kev Xa Khoom:
Kev Txhawb Nqa Hiav Txwv
  • Hom::Cov Pob VALVES, Cov Pob VALVES Npauj Npaim
  • Kev txhawb nqa tshwj xeeb::OBM
  • Qhov chaw keeb kwm::Zhejiang, Suav teb
  • Cov Khoom Qhia Txog Khoom
    Cov Lus Nug Feem Ntau
    Cov Cim Npe Khoom
    Cov cuab yeej tsis ua haujlwm
    Lub Npe Hom: PNTEK
    Siv: Kev ua liaj ua teb dej / Mariculture / Pas dej ua luam dej / Engineering kev tsim kho
    Xim: Muaj ntau xim rau xaiv
    Khoom siv: UPVC
    Kub ntawm Media: Kub siab, kub qis, Kub nruab nrab, kub ib txwm
    Lub neej khoom:> 500,000 zaug qhib & kaw
    Kev piav qhia txog khoom
    Cov txiaj ntsig ntawm cov khoom
    1, Lub teeb yuag thiab lub zog siab
    2. Tsis muaj suab nrov thaum siv
    3. Yooj yim qhib thiab kaw
    4. Lub pob valve compact yog yooj yim rau kev teeb tsa
    5. Qhov xau qis tshaj plaws, 100% kuaj ua ntej ntim khoom
    6. Cov kua dej tsis kam yog me me
    7. Cov khoom siv ntawm lub pob valve: ABS, lub cev khoom: PVC
    8. Alkali thiab acid tsis kam
    9. Xim mos thiab tsim qauv zoo heev
    10. Ib puag ncig tus phooj ywg, tsis muaj tshuaj lom
    12. Cov pob valve no muaj nyob rau hauv qhov ntau thiab tsawg xws li 20mm to110mm (los ntawm 1/2 "mus rau 4")
    13. Xim Muaj: Ntsuab, grey, dawb, xim av, xiav
    14. Daim Ntawv Pov Thawj: ISO 9001, kev xeem Suav teb
    Cov lus piav qhia thiab daim ntawv qhia lub cev
    ib qho khoom tsim tawm
    Cov khoom siv tivthaiv
    kev qhia txog cov khoom siv
    TSIS MUAJ. Ib feem Khoom siv QTY
    1 LUB CEV UPVC, CPVC 1
    2 STEM O-Ring EPDM, FPM (NBR) 1
    3 STEM UPVC, CPVC 1
    4 Pob UPVC, CPVC 1
    5 Lub Rooj Zaum TPE, TPVC, TPO 2
    6 CAP PVC, ABS 1
    7 KAW PVC, ABS 1
    8 NTSIAV SS304, HLAU 1
    Cov lus sib piv ntawm qhov loj ntawm cov qauv
    Qhov Loj Chav tsev
    QAUV DN 15 20 25 32 40 50 65 80 100
    LOJ 1/2″ 3/4″ 1″ 1-1/4″ 1-1/2″ 2″ 2-1/2″ 3″ 4″ Nti
    thd./in NPT 14 14 11.5 11.5 11.5 11.5 8 8 8 mm
    BSPT 14 14 11 11 11 11 11 11 11 mm
    JIS I 20 23 25 27 31 34 45 50 55 mm
    d1 22.3 26.3 32.33 38.43 48.46 60.56 76.6 89.6 114.7 mm
    d2 21.7 25.7 31.67 37.57 47.54 59.44 75.87 88.83 113.98 mm
    ANSI I 20 23 25 27 31 34 45 50 55 mm
    d1 21.54 26.87 33.65 42.42 48.56 60.63 73.38 89.31 114.76 mm
    d2 21.23 26.57 33.27 42.04 48.11 60.17 72.85 88.7 114.07 mm
    DIN I 20 23 25 27 31 34 45 50 55 mm
    d1 20.3 25.3 32.3 40.3 50.3 63.3 75.3 90.3 110.4 mm
    d2 20 25 32 40 50 63 75 90 110 mm
    d 15 19 24 30 34 45 55 70 85 mm
    H 37 55 66 73 81 91 99 121 134 mm
    A 68 80 94 100 110 136 170 210 236 mm
    L 77 91 103 111 123 146 178 210 255 mm
    D 30 35.5 43 52 62 75 91 106 130 mm